Serbian Open
Dobro dosli na <<Serbian Open>> Forum.Izaberite neku od opcija:

Server je trenutno iskljucen zbog radjenja na skripti !Radice za koji dan


Join the forum, it's quick and easy

Serbian Open
Dobro dosli na <<Serbian Open>> Forum.Izaberite neku od opcija:

Server je trenutno iskljucen zbog radjenja na skripti !Radice za koji dan
Serbian Open
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vazno

Ići dole

Vazno Empty Vazno

Počalji  Stevan_Chakic Sub Jul 03, 2010 9:59 pm

OVO STO PROCITATE NEMOJTE DA POMISLITE DA JE OVO ZLOUPOTREBLJAVANJE POLOZAJA,VEC ZELIM DA VAM BUDE INTERESANTNIJE,A NE DA BI SE JA PRAVIO NESTO VAZAN.


Ovo vazi za sve gradjane LS i molim gradjane da ovo procitaju da ne bi dobili novcane kazne ili u najgorem slucaju da vam oduzmemo imovinu(vazi od 3/7/2010,sve kuce koje su kupljene prije tog roka nece biti oduzete vlasnicima ili vlasnici nece morati placati novcanu kaznu)

OBAVEZNO PROCITATI

Postovani gradjani zelio bih da odvojite dio vremena i procitate sledeci tekst 2 puta da bi vam sve bilo jasno.
Da pocnem od manjih posjeda:
Vlasnik kuce je duzan da prijavi da je kupio/dobio kucu kod gradonacelnika ili premijera(jos nije izabran).Treba da dodje do moje kancelarije koja se nalazi u opstini na zadnjem spratu(opstina je blizu PD stanice).Ako se trenutno ne budem nalazio tamo ,onda mozete zateci mog/ju sekretara/cu koji ce me obavijestiti da ste bili da prijavite svoju imovinu koja ce biti zabiljezena i bice vam dopusteno da imate kucu na tom mjestu.PRVO MENI KAZITE DA CE TE DA KUPITE KUCU PA ONDA TEK AKO VAM JA DOZVOLIM DA JE KUPITE,KUPITE JE.Ako vam oduzmemo kucu pare za koje ste kupili kucu vam se ne vracaju,a kuca se vrace u drzavno vlasnistvo.Takodje svaki dan cu da obilazim svaku kucu i da gledam koliko stavljate cijenu za iznajmljivanje kuce(nije moje da se mijesam u vase stvari ali na primjer nerealno je da je cijena rente 10000$ po danu).Svakako ovo sto sam naveo za kuce,da ne ponavljam sve isto,vaze isti zakoni kao za biznise ali za biznise imamo da kazem nesto,cijena ulaza u biznis ne smije da predje 250$.Ako predje ja ili neki nadlezni ce vas novcano kazniti i moracete smanjiti cijenu ulaza.Ako ne ispostujete to i budete se protivili dobicete najvecu mogucu kaznu presjednika,a to je oduzimanje imovine.

NADAM SE DA CE TE OVO ISPOSTOVATI A AKO NE NE MOGU VAM NISTA,DOBICETE KAZNU ALI SE NADAM DA NECU BITI PRIMORAN DA VAS KAZNIM.

Stevan_Chakic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu